Kedimin Nasıl Rahat Nefes Almasını Sağlayabilirim

Cook

Kedim sonunda eve gelebildi.Dışkı testi yapamamışlar,stresten yapmıyor olabilir dediler,dışkılayınca biz götüreceğiz.Genel durumu iyiye gittiği için eve götürebilirsiniz dediler,herhangi bir ilaç tedavisi uygulanmadı iki gündür oksijen veriyorlardı sadece.Titreme kasılma gibi bi durum yok,nefes alıp verişi normale dönmüş fakat nefes alıp verme sayısı biraz değişiyor dakika tuttuğumda.Veteriner normal bunlar bir süre daha devam edebilir dedi.Ben şu anda ev içerisinde rahat nefes almasını sağlamak istiyorum.Önerileriniz var mı?Yattığı odada kettle çalıştırayım diye düşünmüştüm ama sesinden korktuğu için kaçıyor.Kedisi astım vb bir hastalığa sahip olan verse evde neler yaptığınızı paylaşabilir misiniz

8 CEVAP

Shila59

Çok geçmiş olsun, bu süre zarfında ağır kimyasallar kullanmayın(çamaşır suyu, yağçöz vs.) odasını mümkün oldukça havalandırın bir kaseye su koyup peteğin üzerine koyabilirsiniz.En kısa zamanda iyileşir inşallah 🙏

Mapple2

@Shila59 katılıyor ve İnce Kedi Kumu tozu da tetikleyebilir.. Dikkat edersiniz.

Geçmiş Olsun. Inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur.

mihriii

durumunuz iyiyse ever clean baya öneriliyor, yoksa feles kuma bakabilirsiniz tozutmama açısından iyiymiş çam peleti önerirdim ama şu an zaten hasta hayvanı strese sokar gerek yok sonra kademeli geçebilirsinşz

Cook

Teşekkür ederiim bakacağım ikisine de 🙏🏼

CanKurtaran

Bence WOOW Plus Kedi Kumu hem topaklanma iyi toz sifir kokuyu guzel hapsediyor ben bunu kullaniyorum ama petlebide satisi yok *** de bulabilirsin

Çok geçmiş olsun durumunu merak ediyordum. Çok sevindim iyi olmasına

Cook

Teşekkür ederiiz,umarım geçmiştir,şu gözlem süresini de atlatırsak tamamız 🙏🏼

Cook

Çook teşekkür ederim deneyeceğim.Kumumuz ince taneli ve biraz fazla tozutuyor galiba.Önerebileceğiniz bir marka var mı