Kedim Sabahları Kapımda Bağırıyor

oguzhantk

kedim sabah 8 gibi her gün kapımda bağırıyor kapıyı açınca yatağıma gelip yüzümü yalamaya kendini sevdirmeye başlıyor sizde de benzer şeyler oluyor mu

11 CEVAP

emreovec

Kapım hep açık olduğu için bu duyguyu bilmiyorum ama Paşa, uyandırmak için sürekli yatağı tırmalıyor. Ne oldu oğlum diyorsun. Mırrra yapıp hurraa koşuyor salona. Sonra bir daha ve bir daha. Mecbur kalkıp seviyorsun.

Milovat

Mırra yapıp hurra kosuyor hahaha 😂

Kapınızı kapatmayın, evcil hayvanlar kedi ve köpekler için söylüyorum kapalı kapılari pek sevmiyorlar. Köpekler ev arkadaşını göremediği için, kediler de hem göremedikleri hem de engellendikleri için bir nebze sinir oluyorlar. Ben covid olduğum dönemde kapımı kapattigimda çok bagiriyorlardi iyileşip bir araya geldiğimizde de trip attılar 🙄

Merkan

İlk geldiği günden beri gece oldu mu kapı kapalı olur bizde sanırım geceleri öyle açık çok görmediği için alışmış olabilir sesini hiç duymadık maşallah açsak bile yatakta uyumuyor huy belki :) ama öyle huyu olsa diyorum lavabonun kapısına da ses etmez ama ilk günden beri oraya biri girdi mi kapı açılana kadar başlıyor bağırmaya :D kediler işte sağı solu belli olmayan ama bir okadar da tatlı hayvanlar :)

Gunes8080

Benim kedim kapı kapalı en fazla 5 dk sessiz durabilir sonrasında miyavlamaya ve kapı tırmalamaya başlıyor ve arada kapı açıyor 😬

Shila59

Biz hiç kapımızı kapatmıyoruz sizde açık bırakın sizi özlüyordur ama gece yanınıza gelip giderse bu şekilde yapmayabilir.Biz gece birlikte uyuyoruz kızım uyandığında kalkıp kendi kendine oyun oynuyor evin içinde geziyor hiç bi şekilde rahatsız etmiyor.

Gayet normal, gece yalnız kalmak istemiyor bebiş :)

Valla ben kapatsam da kendi açıp girdiği için miyavlamaya tenezzül etmiyor

Fsena

Kapınızı kapatmayın :) gelip sizinle yatsın.Kedilerin zaten kapalı kapılara karşı bi gıcıklığı var :)

Pasakeyfi

Kapınız kapalıysa özlüyordur. ☺️

Elmas35

Ya sizi özlüyordur ya da acıkmıştır :)

slaaskar

Bazen benim de kapımı kapattığım oluyor sabah olunca miyavlayarak beni uyandırıyor kapıyı açınca mırlamaya başlıyor
Yanımda yattığı günlerde de bazen üstüme oturup miyavlıyor ve beni uyandırıyor :) büyük ihtimalle özlüyorlar