Bim De Satılan Yaş Mamalar

asrayildrm

Bim marketten 2.95 veya 3.95 e yaş mama aldim sokak kedileri için kuru mamayla karıstırıp veriyorum. Kedim sürekli onu yemek istiyor içeriği nasıl sizce veriyim mi? Felix kullanıyorum onunda içeriğini tam bilmiyorum ama.Sokak kedileri için de içeriğini merak ediyorum uygun diye çokça aldim.

15 CEVAP

emreovec

Kanser garantili yaş kedi maması.

asrayildrm

haklısınız elimd 5 tane kaldi bu soğuk günlerde hic yoktan iyidir diyerek sokak kedilerine kuru mama ve aminasol le karıştırarak vereceğim hepsi çok açlar üzülüyorum bütçem buna yetiyor malesef:( ama bir dahakine evde mama yapmayı deneyeceğim

mihriii

vermeyin felix whiskaa vs de vermeyin paranıza yazık et miktarı aşırı az

mihriii

nutri feline,nd,gimcat,naturea,me-o,animondaya bakabilirsiniz

Bszcn

Yaş mamanın içeriği çok önemli biraz araştırma yaparsanız içinde neler olmamalı öğrenirsiniz uzun vadede hayvana büyük zarar verir market mamaları şeker olmamalı içinde yukarıda da önerilen markalardan alabilirsiniz.

asrayildrm

sürekli vermiyorum ama haftada 1 yaş mama veriyorum kedime hangi marka önerirsiniz ona bakayim felix aliyorum hep

asrayildrm

upppppppp

ilkim2410

Ben Jungle verdim deneyin bence

CanKurtaran

Markette satilan yas mamalar iyi degildir yani sakin marketten mama satin almayin bakin prtlebi.com bize imkan saglamis biz burdan alisveris yapiyoruz en erken yarin getiriyorlar buradan nd animonda bu markalar en iyisidir bu siteden dedigim imkan saglamis burdan satin alin

Ben bir kaç kere kullandım, sevdiler gayet ama direkt vermiyorum ben. İçine propolis, sarımsak yağı, vitamin hapı, yumurta sarısı vb. eklemeler de yapıyorum. Herhangi bir zararını görmedim belki bu yüzdendir...

Nebu80

Yas mama kendimiz yapsak daha faydalı olmazmi youtube da tarifleri var

Maya_28

Ben bimden 5 tl olan mamayı veriyorum konserve olanı sevmiyor kedim zaten konserve olanında et tavuk hic yok acaba hastalanır mı uygun olması şaşırtıyor açıkçası pek güvenmiyorum sokak hayvanları için ucuz verdiğime kötü niyetli olabilmelerinden korktum şuan 🥺

Maya_28

Ben bimden 5 tl olan mamayı veriyorum konserve olanı sevmiyor kedim zaten konserve olanında et tavuk hic yok acaba hastalanır mı uygun olması şaşırtıyor açıkçası pek güvenmiyorum sokak hayvanları için ucuz verdiğime kötü niyetli olabilmelerinden korktum şuan 🥺

Maya_28

Ben bimden 5 tl olan mamayı veriyorum konserve olanı sevmiyor kedim zaten konserve olanında et tavuk hic yok acaba hastalanır mı uygun olması şaşırtıyor açıkçası pek güvenmiyorum sokak hayvanları için ucuz verdiğime kötü niyetli olabilmelerinden korktum şuan 🥺

Cennet29

Ucuz kuru ve yaş mamalardan uzak durmakta fayda var. İçerik bilgisi okuyarak mama hakkında bilgi sahibi olmayı öğrenmelisiniz. Ha ben onla uğraşamam anlamam da diyosanız instgramda patiografya diye bir sayfa var orda storilerden içinde kötü madde olmayan yaş mamalar var bütcenize göre seçer alırsınız