Yavru Kedi Diski Rengi

Uzmo

Anket

Normal
(11 oy)
Normal degil, acil vet ara
(8 oy)
Toplam (19 oy)

Merhabalar. Yavru kedim 5 aylik yeni mamasinfan beri diskisinin rengi daha koyu oldu ancak bikac seferdir iyice cok koyu siyah gibi geliyo bana. Fotograflari ekledim, sizce normal mi yoksa veterineri arayayim mi? Cok tesekkurler

13 CEVAP

Pasakeyfi

Koyu gibi

ilkim2410

Normal değil hemen aramalısın!

Uzmo

Cevaplariniz icin tesekkurler, vetle gorustuk :)

Ne dedi veterineriniz acaba?
:)

Uzmo

Diski tahlili ve muayene yapildi cok sukur sagligi yerindeymis bebegin :)

Uzmo

Buarada eger diski endiseniz varsa ve veterinerinize goturmebiz gerekebilcegini dusunuyosaniz diskiyi soguk yerde tutmaniz gerekiyomus :) ben balkona koymustum poset icinde burda kar yagiyo soguk kaldi cok takdir topladik :D

Zeynepulku

Diski durdukça koyulaşıyor. İlk yaptığı zaman da boyle mi? Kontrol edin daha açık renkli ve yumuşak oluyor, zaman geçince sertlesiyor.

asrayildrm

benim kedimin dışkısı hep böyle içini açınca daha açık bir renk çıkıyor kontrol etmek amaçlı yapiyorum bunu sürekli ip vs var mı diye. Renkte sorun mu varmış yani

Salihaylmz

Hangi mamayı kullanıyorsunuz acaba?
Siyah dışkı bazen normal bir şey olabiliyor panik yapmaya gerek olmuyor.

mihriii

evet kum kabında bekleyince daha siyah oluyo benimkinin de ilk yapınca kahve duruyo

Uzmo

ND ocean kitten kullaniyoruz sanirim ondan koyulasti

Uzmo

Sabah aksam cikariyorum tuvaletini tabi tam ne kadar bekliyo kestiremesem de sik cikariyorum beklediginden mi koyu emin degilim

Beklediğinden köyü oluyor galiba ben kedimin totosunda bazen kalıyor kahverengi :) içiniz rahat etmiştir hem test yaptırınca geçmiş olsun :)