Molly Mama Nasıldır?

gizemesersoy

Anket

Yerler iade etme
(9 oy)
Yemezler iade et
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Arkadaşlar maddi olarak zor bir dönemdeyim çoğu kişi gibi, sabah oğluma mama sipariş ettim. Az önce sokak canlarıma verirken onlarınki de bitti, Internette gezinirken şu mamayı buldum 15kg 85 TL ilaç gibi geldi 1tane kalmış diye hemen sipariş verdim ancak goody gibi çok kötü derseniz iade edeceğim deneyen var mı?

16 CEVAP

gizemesersoy

Ne yazık ki fiyatı yanlış girilmiş arayıp iade istememi yoksa tren d yoldan yaptırım yiyeceklerini söyledi satıcı kıyamadım..