Molly Mama Nasıldır?

gizemesersoy

Anket

Yerler iade etme
(9 oy)
Yemezler iade et
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Arkadaşlar maddi olarak zor bir dönemdeyim çoğu kişi gibi, sabah oğluma mama sipariş ettim. Az önce sokak canlarıma verirken onlarınki de bitti, Internette gezinirken şu mamayı buldum 15kg 85 TL ilaç gibi geldi 1tane kalmış diye hemen sipariş verdim ancak goody gibi çok kötü derseniz iade edeceğim deneyen var mı?

16 CEVAP

Swberyy

Ben internette baktım 200 250 lira arasındaydı ve içeriğinde yüzde 22 somon proteini var üstelik proteini yüksek taurin bile 1800 mg 85 liraya almanıza çok şaşırdım çünkü içeriği orta sınıf sayılır kediler yer mi bilmiyorum ama içeriği birçok mamaya göre iyi

gizemesersoy

İçim rahatladı teşekkürler, tamamen denk geldi umarım beğeniler. Sadece light mama, buraların kedilerini yaza hazırlayacağız artık :)

Swberyy

Afiyet olsun kuzucuklara :)

berkeozdede

Şimdi baktım da içeriğine. İyi bir mama değil gibi. İlk sefer verirseniz Uzun süre kullanmazsan güzel olur. :) Tavukla vitaminler desteklersen Ion numara olur

gizemesersoy

Yok bunu sokaktaki yavrularıma aldım, evdeki dana acaba yiyor. Onu da 4,5kg 300tlye buldum. Mama değiştirecektim yoksa gerçekten şansa denk geldi.

berkeozdede

O zaman gönül rahatlığıyla kullanabşlrisin

ferhat05

İçeriği orta kalite. Sokak kedileri için normal bir mama. İmkanım olsa prochoice'a devam edicektim ben de. Şimdi sokak kedileri için belediyeden talep edicem kuru mamayı. Yasal hakkımız(mış). Dilekçe yazdım yakın zamanda belediye binasına teslim edeceğim dilekçeyi. Dilekçe örneği ve bilgiler

gizemesersoy

Ya çok çok teşekkür ederim. İlçeye götürsem olur mu ki? Bir de hangi kısma teslim edilecek

gizemesersoy

İnşallah çok teşekkürler :)

kaanpolat

Keşke banacibo alsaydınız T E M İ Z M A M A dan

ferhat05

Dilekçeyi kendinize göre doldurup çıktısını alın, imzalayın ve belediyeye bizzat götürüp teslim edin. Var ise Büyükşehir Belediyesine, yok ise il belediyesine. (İlçe belediyesine değil) Dilekçeyi teslim ettikten sonra belediye yetkilisinden dilekçe takip numarası isteyin ve birkaç güne bir belediyeyi (Veteriner Hizmetleri Daire Başkanlığını/Müdürlüğünü) arayarak dilekçenizin durumunu sorgulayın.
diye yazıyor blogta.

hikmet987

tuzlu alma

Gizemindostu

İçeriği fena değil, iade etmeyin bence hele de sokakta bu kadar aç çocuk varken. Eminim açlıktan severek, hızlı hızlı yerler :)

Mustafanacar

İyi bir mama.

Seymaaacaan

Suzionline blog sokaktakilere verilebilecek 2. Sınıf mama olarak tanımlamış felicia’dan bile yüksek segmente koymuş yani alabilirsiniz