Kediniz Uyurken Veya Uyanıp Uyıyacağı Zaman Bir Kez Derin Nefes Alıyor Mu?

benim kedim bugün uykusundan uyanıp tekrar uyuyacsğı sırada bir derin nefes aldı uyudu bir kaç kez daha yaptı bir sorun teşkil ediyor mu bilgilenmek isterim:)

5 CEVAP

emreovec

Evet genelde iç çekiyor. Uyandık gene lanet olsun der gibi.

Fsena

Bizimde öyle.Sinirlenince de yapıyor bizimkisi :)

gizemesersoy

Çok olağan, hatta benim serseri uykusunda hangi kuşları böcükleri kovalıyorsa patileri koşturur gibi sallanıyor bazen hızlı hızlı nefes alıyor, tıslayarak uyanıyor bazen. Anlıyorum bazen kabus gördüğünü usul usul adını söylüyorum. Dokunursam bana tıslayarak uyanıyor çünkü :)

mihriii

alıyor normal sıkıntı yapmayın

😂😂teşekkürler rahatlattınız :)