Dişi Kedimin Kızgınlığı Geçmiyor

syln

Kedimin libidosu çok yüksekmiş kızgınlığı geçmediği ve kısırlaştıramadığım için veteriner bitkisel sakinleştirici önerdi. İlk zoovital calm vital kullandım hiçbir işe yaramadı. Şimdide internetten zootech calmipet markasını aldım fakat bunla da sadece 1 saat uyuyor. Geceleri uyutmuyor ve artık komşulardan şikayet almaya başladım önerebiliceğiniz herhangi bişey var mı ?

3 CEVAP

sugartgecat

kaç gündür kızgınlıkta ki? çok yormaya çalışsanız sonra en sevdigi yaş mamayı koyun önüne yesin mışıl mışıl uyur gibi

mihriii

vedavet kotbayoun bakabilirsinşz yorumları çok iyi sanırım zararı yok ama bi araştırın siz yine de veterinerinşze sorun

syln

2 aydır kızgınlıkta, sadece 10 günde bir iki gün sakin duruyor yormakla sakinleşecek gibi değil. Doğum yaptıktan sonra kısırlaştırabiliyorsam son çare tekrar çiftleştiricem. Vedavet veterinerimde yoktu başka veterinere danışırım teşekkürler.