Soğuk Kulak

caglaauzun

Kedimin kulakları genelde hep sıcak olurdu. 9 aylık ve ilk defa kışın kedi bakıyorum. Bazen soğuk olduğuna denk geliyorum kulaklarının ama kulakları soğukken patileri soğuk olmayada biliyor. Normal mi arada soğuk olması? Yeme içmesi dışkısı güzel oyun da oynuyor sadece bir tık fazla uyuyor.

4 CEVAP

emreovec

Evet bazen patisi kulağı ya da tüyleri soğuk olabiliyor.

HillB

Bizde de öyle vücût ısısına göre değişebiliyor, diğer her şey yolundaysa sorun etmeyin.

caglaauzun

daha önce kedisinde böyle bi şey farkeden yok mu hiç?

caglaauzun

üşüyor mu diye üstünü örtüyorum bu durumlarda genelde ama normal mi diye endişe ettim, teşekkür ederim.