Yeni Kedi Sahiplendim Ama 3 Gün Oluyor Ve Yemek Yemiyor Kendisini Sevdirmiyor Neden

Ismet123987

Elimizi tırmalıyor ve kaçmaya çalışıyor eski sahibi ile cok iyiydi kucagından inmezdi ama bize hiç yaklaşmıor 3 gün oldu kanepe altlarından çıkmıor elimizi uzatınca dişlerini gösterior tırnak atıp kaçıor yemek yemior neden olabilir ne yapmam lazım

5 CEVAP

DidemCan

Bence daha alışmamıştır.Ona zaman tanı. Eski sahibini özlüyordur belki? Hemen alışacak diyembir şey yok sonuçta ve alışmadığı için kanepe altlarından çıkmıyor olabilir. Biraz sabret.

ibisaski

Kaç aylık kedi bizim kedimiz sahiplendigimiz de 3 aylık ti o yüzden daha çabuk alıştı yaşı büyükse biraz daha zor olabilir

Ismet123987

Peki teşekkür ederim cok tatlı ce cok seviyoruz öyle yapması üzüyor bizi o yüzden sordum

Ismet123987

7 aylık ilk sahibi 2 aylıkken almış 5 aydır onlar bakmış bn alalı daha 3 gün oluyor

Ismet123987

Bugün 3. Gün yemegini yemiş fakat hala sevdirmior kendisini