Köpeklerin Ağızıdan Kurtardığım Kedi

gulsaha

Yaklaşık 2 ay önce 4 köpeğin ağızından 3 4 aylık bi kedi aldım başta sevindim sağına soluna baktım açık yara yoktu sonra kediyi eve getirdim farkettim ki ayağında kırık var. Hemen veterinere götürdüm ameliyata aldı. Platin takıldı tam bacağı kesilmedi artık koşuyor derken tuhaf bi şekilde 1 2 ay sonra ameliyatlı bacağında ödemeler su toplamalar başladı. Ameliyatlı yerinde hiç yara eksik olmadı. Sürekli boyunluk la geziyor yarayı yalayıp büyütmesin diye. Veterineri arıyorum normal diyor bulunduğum şehirde en iyi veteriner o ama normal değil belli ki. Çünkü dikişi de patlamıştı düğümünü iyi atamamış galiba. Tam iyitleşti diyorum bacağında baloncuk çıkıyor ne yapacağımı şaşırdım İnternette de bir şey bulamadım. Başka iyi bir veteriner de yok. Başına bu tarz bir şey gelen var mı

2 CEVAP

gizemesersoy

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Başka veterinere de gidebilirsiniz. Kedicik çok şanslı sizinle karşılaştığı için, sağlıklı ve uzun bir ömrü olmasını dilerim.

gulsaha

Teşekkür ederim. Başka veterinerler gezdim kimi platini alalım bacağı keselim dedi kimi batikon terramsin devam et dedi. Bacağının kesilmesini asla istemiyorum çünkü şuan koşabiliyor. Sadece yara var batikon terramsin deneyeceğim inşallah geçer