Ever Clean Fiyatına Değer Mi?

Verdatrtp

İlk defa Ever Clean sipariş ettim 10lt si 150 lira sizce biraz pahalı değil mi ama performansı çok iyi olduğunu söylüyor herkes gerçekten öyle mi kullanan var mı?

23 CEVAP

rebeccaztre

Ever clean kullandım evet. Kesinlikle tozutmayan ve yağ gibi akan çok temiz bir kum. Ama çok fiyatlı. Topaklanması çok güzel. Kedinizin toza, kokuya vs alerjisi yoksa tozutmayan bir kum alabilirsiniz.

selinlilaaa

Bence hata yapmışsınız ya 150 tl çok para 10 lt lik kum için çok tozutmadığı ve kokusuz olduğu sürece kum yine kumdur bence

selinlilaaa

Ahahajakaja zeynep çok güldüm skslslssls

Verdatrtp

Öncelik olarak ben de beslenmeye önem veriyorum ve Acana ile besleniyor kedim zaten ama ben kapalı tuvalet kullanıyorum ve o tozlar hep kedilerin ciğerlerine gidiyormuş o yüzden tozutması az kaliteli bir bentonit kum almak istedim. Bir dahakine Reflex aktif karbonlu deneyeceğim daha önce de duymuştum aslında tozutması az deniliyordu. Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Verdatrtp

@Zeynepulku ahhagzhshbxjxje

kedimin hapsurmasinin nedeni kullandigim pudra kokulu proline olabilir kum olabilir diye, ever clean denedik. 24 saatte kesildi hapsurmalari. kesinlikle tozutmuyor. Fakat kapali tuvalet ve onunde 2 tane paspas kullanmamiza ragmen kumlar maalesef her yere dagilmaya devam etti. Es zamanli reflex de onerilmisti, bir sure sadece everclean kullandiktan sonra reflexle karistirarak kullanmaya basladim. Maalesef reflex asiri tozutuyor, kedim de hapsurmaya basladi tekrardan, eskisi kadar yogun olmasa da. Daha farkli ne deneyebilirim bilmiyorum

tyguler

Tuvaleti de kendi temizliyorsa alırım başka türlü almam 1L 15 tl aşırı fazla

Uzmo

Ben pek sevememistim ever clean i. Topaklanmasi ve koku tutmasi evet cok iyi. Ama litterfree patilerinin arasina falan girip en cok yapisan kumdu kullandigim, gordukce pesinde gezip ptisinden kumlari cikariyodun