Mama ¿

Pasakeyfi

Kedim 3,5 aylık royal canin mother and baby cat kullanıyor. Mamayı değiştirmeyi düşünüyorum 4 aylık olunca ne yapmalıyım. Devam etmelimiyim? Mama önerisi olan kaliteli, uygun fiyatlı.

7 CEVAP

gizemesersoy

Durumunuz varsa orijen veya acana alın. Olmazsa brit care kitten. Değilse 10kglık paket nd alabilirsiniz. Bütçe meselesi biraz.

Pasakeyfi

Durumumuz iyi ama pahalı olmasa olur. Bide içeriği önemli teşekkür ederim ☺️☺️

ecewozcan

brit care ve diger brit urunu brit premium ikinci dedigimi biz de kullaniyoruz ve gercekten iyi bir mama asiri kaliteli mi oyle kraliyet usulu bekleme orta sinif fakat iyi bir mama

emreovec

ND yerse ND alın ama ND'yi de bütün kediler yemiyor ya da bir süre sonra iştahı azalıyor ND'ye karşı. Bende Royal Canin kullanıyorum. F/P olmadığını biliyorum ama yiyor.

gizemesersoy

Acana nispeten uyguna bulunabiliyor. İçerik önemli tabi ki yavru kedi mamaları tavuklu olur genellikle ihtiyaçlarına göre. Acana pahalı gelirse 10kglık nd uyguna gelebilir.

Pasakeyfi

Reflex nasıl yaş mamasını aldık ama daha denemedik

Pasakeyfi

Herekes çok iyi cevap vermiş tşkk