Sanicat Vs Reflex

Maumau

Kum olarak tozutma olarak sanicat mi yoksa reflex mi daha iyi

5 CEVAP

Sselin1

Acık ara reflex sanicat cok tozutuyor. Ama klasik sanicat icin söylüyorum bunu sanicatin kutulu kumlari nasıl bilmyorum tabi fiyat olarak oldukca yüksek onlarda 6 litresi 55 lira civari. Ayrica sanicat in selection diye bir ceşidi var tozutma konusunda cok iyi. Ama topaklanma malesef reflex kadar iyi degil. m a r ka ma ma dan 12 lt 45 liraya aldim. Kokulu bir kum.

Maumau

Reflexe geçeyim artık o zaman

Sselin1

reflexin yesil veya kirmizi kutulu kumlari daha basarili.

anjq

Sanicat ve reflex kullandım, reflex tozutma az koku tutuculuğu ve topaklanması daha iyi. Son 2 aydır sanicat kullanıyordum bu ay itibariyle reflex Aktif Karbonlu kuma geçtim.

Maumau

Evdeki kumlar bitince reflexi deneyeceğim en azından tozu az o bile iyi