Lindo Cat Kedi Kumu Kullanan??

Misisimi

Lindo cat kedi kumu nasıl, memnun kaldınız mı?

8 CEVAP

emreovec

Sorun yaşamadım hiç. Ucuz ve iyi.

asrayildrm

bence topaklanması kötü ve dağiliyor çok çabuk o yüzden cok ince elekle baya bi uğraşıyorum minik çiş topraklarını toplamak için. koku konusunda iyi

Ben kullandım. Memnundum pek sorunum olmadı. Proline da onun gibi. Yani alınabilir çok kötü bir kum değil :)

selinlilaaa

Ben kullanıyorum koku tutması ortalama üstü topaklanma aşırı iyi değil ortalama diyebilirim tozutma neredeyse 0 ki bu beni şaşırtmıştı proline falan çok tozutuyor ben 4×10 kg lindo cat i toplam 24 tl ye aldım indirim kuponu ile 🙈

Misisimi

Çoook teşekkür ederim🙏🏻🙏🏻 Ayy çok uyguna almışsınız, harika. Ben de GETİR’den ilk sipariş indirimiyle 2x10 lt o fiyata alacağım :)@selinlilaaa

elifemekci

Merhaba, kedimi aldığım günden beri lindocat marsilya sabunlu kullanıyorum. Getirde olması ve uygun fiyatlı olması sebebiyle en sevdiğim kedi kumu kendisi :))

Bebek pudralı bizde koku sorunu yaptı, sabunlu olana şans verdik ve sonra hep öyle devam ettik. En son söylediğim yerde ince taneli kalmadığı için arayıp kalın ister misiniz demişlerdi, kabul ettim. Onu da denemiş olurum diye. Şimdi kum kabında 5 lt kalın 5 lt ince karışık duruyor. Böyle de baya güzel oldu. Topaklanma ideal, koku ideal, fiyat çok uygun. Bence deneyin pişman olmazsınız. Ben t r n d y o l dan 2x10 lt 44 tl civarına alıyorum genelde :))

Misisimi

Teşekkürler🥰🥰

CatLulu

2 kutu lindo bitirdik fiyat performans açısından çok iyi ama dökerken çok tozutuyordu ve son zamanlarda kedi tuvaletini küçük tuvalete koymamıza ve günde 2 kez temizlememize ragmen koku sorunu yapmaya basladı (basta çok yoktu belki yas mama yedirmeye basladıgımız için oldu)o yüzden reflexe geçicem bu kutu bitince ama alıcaksanız sabunlu çok iyi baya sabun kokuyordu