Kedim Her Yediğini Kusuyor

Tekirvenusi

Kedim ilk başta 4 kere köpüklü kustu midesi çok boşalınca yaş mama verdim hemen yer yemez anında kustu ama herhangi bir halsizlik yok sadece kusuyor ve hiç yemek yiyemiyor yarın bir aksilik olmaz ise ve veterinere gideceğiz böyle bir durum yaşayan var mı

1 CEVAP

suledoruk

Yabancı cisim yutmuş olabilir başka sebepleri de olabilir ama genelde ilk akla gelen yabancı cisim oluyor. kusmayı tekrarlaması çok ciddi bir durum sizi endişelendirmek istemem ama veterinere en kısa zamanda götürmelisiniz geçmiş olsun.