Kaka Testi

Kzcbusra

Arkadaşlar kedimin kanlı yaptıgını söylemiştim ve hani herzaman yapmıyo ve yaptıgı zaman cok kan geliyo bügün kanlı yspmıs ve kan fazla yarın test için götürcem ama kumlu ve direkt poşete koyup götürsem olur mu

4 CEVAP

Uzmo

Evet olur ben de bugun goturdum soguk bir yerde tutun onemliymis, ben balkona koymustum goturene kadar burda kar oldugu icin serin kalmis buzdolabinda mi tuttunuz cok iyi yapmissiniz dedi veterinerimiz. Eger sizde de kar yagiyorsa balkonunuz varsa poset icinde kakayi arayip o sekilde saklamanizi tavsiye ederim :) umarim iyi haberler gelir bebisinizden

Zeynepulku

Birde ayrı posette Kansiz kakayi da alırsanız iyi olur. Karşılaştırma yaparlar belki.

asrayildrm

az önce bir soruda soğuk getirmeliymişiz vs diye bir sy okudum ne kadar doğru bilemiyorum ama balkona koyun isterseniz

Kzcbusra

hem kanlı kaka hem normal ikisinide koydum poşete bide dediğiniz balkona koyuim tesekkur ederim bu arada işallh kötü bişey çıkmaz🙏🏻