Kedim Sadece Şırıngadan Su İçiyor

Patialfa

Merhaba arkadaşlar kedim 3,4 ay önce 7. Kattan düştü çenesi birazcık geriye gitmiş ama bardakta süt falan olunca içiyor ama susayınca şırıngayı arıyor ne kadar denesemde kabından veya bardaktan içmedi ben evde olmayınca nasıl su içicek diye endişeleniyorum 4 ay boyunca şırınga ile içti suyu ne yapabilirim bilen var mı 😥🙏🏻🐾?

3 CEVAP

sugartgecat

öncelikle süt cok zararlı kediler icin ve su icin de sırıngayı akan su sanıyo olabilir belki akan su kapları var deneyebilirsiniz

pablopicasso

Süt zararlı ama madenci veriyorsunuz suyunun içine kademeli ve çoğaltarak suya geçirmeye çalışın. Aynı mama geçişindeki gibi bu vesile ile sütü de bırakmış olursunuz.

mihriii

ya da tavuk,et suyu falan koysanız kaba sonra az az su eklemeye başlarsınız o şekşlde de belki alışabilir