Erkek Kediler Ne Zaman Koku Bırakır

asrayildrm

5 aylık kızgınlığa giren kedi koku bırakır mı bir sayfada 1 yaşındna önce koku bırakmadıklarını okudum kızgınlıkta olduğuna eminim çünkü veterinerimizde öyle söyledi ama kısırlaştırmak icin daha kücük en az 2 ay daha bekleyeceğiz koku bırakır mı

1 CEVAP

AlpMordecai

Bende de aynı durum oldu ve bugün bu konuda hakkında konu açtım. Kedim evin içine idrar yapıyor ve henüz 6 aylık. Veteriner hekim daha kısırlaştıramayız testislerden birinin inmesi gerekiyor şeklinde cevap verdi. Neden bu kadar erken olduğunu sorduğumda da sıcak ortamda, iyi beslenme dolayısıyla erken ergenlik görülebilir diye açıklama yaptı.