Neden Cins Kedilere Karşısınız?

Artık şu konuya açıklık getirmek istiyorum cins köpeklere karşı değilsiniz ama kediye gelince sokaktan sahiplenin barınaktan sahiplenin peki neden? İstediğini sahiplenir insan cins kediler ne yapsın o zaman sürünsün mü? Sokağa mı atılsın?

39 CEVAP

Kusura bakmayın asla sokak kedisi beslemem dediğim gibi ya cins kedi ya cins kedi bu kadar!

hayvankurtarma

Kendini belli ettin sen hayvan ticaretini savunuyorsun

Havanese_Siri

ben mi o mu

Kedisevercat

arkadaşlar havanese siri haklı biraz fazla baskı yapmadık mı? sadece kendi fikrini belirtiyor. Ama haksız. yine de biraz ağır olmadı mı? Nazikçe belirtebiliriz. H

Kedisevercat

arkadaşlar havanese siri haklı biraz fazla baskı yapmadık mı? sadece kendi fikrini belirtiyor. Ama haksız. yine de biraz ağır olmadı mı? Nazikçe belirtebiliriz. H

Kedisevercat

arkadaşlar havanese siri haklı biraz fazla baskı yapmadık mı? sadece kendi fikrini belirtiyor. Ama haksız. yine de biraz ağır olmadı mı? Nazikçe belirtebiliriz. H

Kedisevercat

arkadaşlar havanese siri haklı biraz fazla baskı yapmadık mı? sadece kendi fikrini belirtiyor. Ama haksız. yine de biraz ağır olmadı mı? Nazikçe belirtebiliriz. H