Kedim Kustu Sebebi Nedir

Cansuoz1

Bugün sokaktan bulduğum yaklaşık birkaç aydır bizimle yaşayan (iç dış parazit vs oldu) kedim kustu. İlk kez gördüğüm için çok endişelendim sizce sebebi nedir? Henüz kısırlaştırmadık ve diğer kedim kısır olduğu için onun mamasını yiyor.

3 CEVAP

emreovec

Midesini üşümüş olabilir. Hızlı yemiş olabilir. Yeni alışmadığı bir mama yemiş olabilir.

Cansuoz1

Sizce böyle katı kusması normal mi peki

Cansuoz1

Birde mama felicia kısırlaştırılmış 12 kg olandan, vermeye devam etsem sorun olurmu?