Kedi Ve Köpek İçin Şampuan Önerisi

abdurrahmany

arkadaşlar kediler çok yıkanmamalı ancak bir arkadaşım sor dedi. kediniz yada köpeğiniz için hangi şampuanı sağlıklı buluyorsunuz

3 CEVAP

cute_catTR

okyanus pet sitesine kedi ve köpek şampuanı yazarsanız birkaç tane çıkıcaktır :)

Luckyssss

Ben petactive aloe vera lı sampuann kullanıyorum ocin de paraben yokköpüsüm hem cok guzel kokuyo hemde tüyleri yumusacik oluyo ama yok ben hic bir sampuana guvenmiyorum diyorsaniz yakin cevremdeki kopek besleyenn saf dogal arap sabunu kullanıyo ve oda cok guzel bi islev goruyo sakın ama sakın ondann harici sabun kalıp sabun insan sampuani kullanmayin hem tüy döküyor hem vucudu zamanla kötü kokuyor ve sivilce siyah nokta cikiyo ve biyoline sampuaninida kesinlikle alma ben pisman oldum.tüy ve sivilceler cikti zor kurtardim kızcagızımızı

Güya siteye giriş yapmayacaktınız insan dayanmıyor tabii;)
Trixie