Erkek Kedi Yavrusu - Püskürtme

pablopicasso

Merhaba Patiseverler,

Biir kaç gündür bizim minnoşa bir haller oldu.
Hülyalı bakışlar, okşa beni.. okşa beni modu.. ablasının eline, koluna püskürtmeler 😶 Önce Pati yada tüy temizliğinden dolayı ıslattığı düşündüm ama dün alenen yakaladım☺️

Delikanlı olmaya adım atıyor gibi bir Eda'lar ama henüz 3 aylık biraz hızlı mı gelişiyor yoksa bize mi öyle geliyor.

Kısırlaştırma içinde erken sanırım. Henüz veterinerimiz ile konuşmadım ama ilk fırsatta anlatıp, danışacağım. Sadece emin olmak için bekledim😑

Böyle erken evrede bir durum yaşayanınız olduysa paylaşım rica ediyorum.

9 CEVAP

Ayseenur10

Ece yavruların hepsine bakmak bence de iyi bir fikir değil, hastalık geni taşıyacaklar belkide çok erken bi zamanda sorunları ortaya çıkacak. Maddi/manevi karşılayabilecek misin? Ayrıca başkalarına sahiplendirsen yine aynı sorunlar yaşanabilir

mihriii

benim dişi kedim 3,5 aylıkken kızgınlığa girmişti yabancı kaynaklardan okuduğuma göre olası bi şey bu kadar erken olması

mihriii

evet erken veterinerimiz 6 aylıkken yapalım demişti dişi olmasına rağmen erkeklerin daha geç yapılması gerek diye biliyprum tamamen gelişmesi lazımmış cinsel organlarının

ecewozcan

erkek kedilere 1 yasindan once kisirlastirma onerilmiyor fakat bu kadar erken olmasi bilemedim sorun ona gore karar vermelisiniz ciftlestirmek istiyorsaniz da 1 yasindan once yine ciftlestirmeyin

pablopicasso

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yok çiftleştirmeyi düşünmüyorum. Üretici de değilim. Aman yavrusu olsun bir torunum olsun da demiyorum😇 Sonra o diğer bebekler doğru ellerde mi? Ne oldu diye düşünmek ve vicdan yapmak istemiyorum.

Hem kısırlaştırmak ömrünü uzatıyor diye okuyorum.

pablopicasso

Erken girenlere 4 aylık gibi yapılabilir diye okuyorum ama

ecewozcan

biz de kisirlastirmak istiyoruz hemen ama bir aile dostumuz cok istiyor cins kediyi kisirlastirmak konusunda da cok kararsizim zaten hastaliklilar ama bilmiyorum bir kereye mahsus ciftlestirecek gibiyim yavrulara kendim bakmak istiyorum bence yavrulara kendin bakacaksan ciftlestirme sorun degil ya da emin ellere vereceksen

mihriii

hepsine nasıl bakıcaksın kaç tane doğuracağı belli değil önceki sorulardan anladığım kadarıyla maddi durumun da süper değil

ecewozcan

yoo maddi durumum cok iyi her insanin zor donemleri olur daha casperin 5 ayi var en az karar vermem icin zaten tek bakacak ben degilim ortak olacak baska sehirde okuyorum yetisemem :)