Günde Kaç Saat Oyun Oynuyorsunuz

sugartgecat

kedinizle günde kaç saat oyun oynuyorsunuz ben ne kadar oynarsam oynayayım yine de sıkılıyomus gibi geliyo gözüme ev kücük kardes da sahiplenemiyorum sıkılıyo mudur ki tek basına

9 CEVAP

Kubraaybasti

Fazla abartanlarda bende varım sanırım öğlen 12 gibi oynuyoruz 13e kadar sonra ara ara geliyor benden kaçıyor anlıyorum yine oyun istiyor bu sefer o beni kovalıyor ben onu sonra gece 1 gibi kalkıyor o zaman da yarım saat kadar oynayabiliyorum fakat yine de ben uyuduktan sonra sıkıldığını biliyorum. 11 aylık bana kalsa bugün kısırlaştırmak istiyorum dişi ve 2. Kızgınlığı ona zarar veriyor ailem farkında değil ne kadar ikna etmeye çalışıyorsam da her canlı bir kez anneliği tatmali diyor bana göre hiç tatmamali acı çekmemeli şuan kızgınlıkta ve ben kahroluyorum acı çekiyor diye umarım acı çekmiyordur. Veterinerde bir kere doğum yapsın öyle kısırlaştıralim dedi annem ısrar edince ama ben cidden çok mutsuzum. Şuan oyunda oynamıyor yarın sürekli ilgilendiğim fıstığında anlaştığı kedi gelecek o da dişi en azından kovalarlar oyun oynarlar belki ( kısırlaştırmanin önemini anlatan bir sürü yaza okudum paylaştım ailemle ama anlamıyorlar inanın bugün babamlada kavga ettim acı çekiyor işte kısırlassin diye inanın büyük tepki veriyor anlamadıkları şey şu eğer fıstığa bir şey olursa onlarin kalplerini çok kötü kıracağım sadece içimi açmak istedim çünkü çok üzülüyorum

nil7

O oynamak isterse zaten yanınıza sokulur o zaman mıncırın,genel olarak kendi halinde bırakın oynasın zıplasın 😊

indovf

Ben de tam sizin gibiyim. Neredeyse tüm gün oynuyoruz ama yine de sıkılıyor diye endişeleniyorum kedim için. İkinci kedi ihtimalini siz yine de düşünün derim.

Verdatrtp

Evde 2. bir kedi yok o yüzden bi sabah çok enerjik oluyor benim etrafımda koşturuyor o zaman bi 15 dakika heralde oynatıyorumdur bir de gece yatmadan önce o da 10-15 dakika

sforselin

Hazretleri ne kadar isterse. Belli ediyor zaten oyun istediğini :D Bugün gibi keyfinin olduğu günler deli gibi koşmalı 1-1,5 saat oynuyoruzdur. (Küçük gün içindeki oyunları hiç bilmiyorum ne kadar süre oynuyoruzdur.) Keyfi o kadar yerinde olmasa da minimum yarım saat deli gibi koşturması gerekiyor her şekilde. Yoksa homurdanıp söyleniyor, mecburen oynuyoruz zaten. (Yoksa, uzun bir olta oyuncak almanızı tavsiye ederim. Kendimiz çok yorulmadan onu yormamızı sağlıyor.)

emreovec

Sabah 10-15 dakika. Akşam da aynı. O istediğinde ama. İstemezse uyuyor zaten.

Ekineroglu

Ev bir kediye yetiyorsa 2. 'ye de yeter bence. Ne için küçük tuvalet vs koymak için mi fazladan? Ben kedilerimle oynamıyorum. Yani benimle oynamayı sevmiyorlar kendileri sabah 1 saat koşuşturuyorlar uyuyorlar öğlen tırmalama tahtası oyuncakları ile ilgileniyorlar akşam yine birbirleri ile oynuyorlar bana vakitleri yok valla :D böyle bazen acıyorlar bana kucağıma geliyorlar o kadar

sugartgecat

ben biraz abartiyorum o zaman :/

sugartgecat

tesekkür ederim hepinize cevaplarınız icin