Erkek Kedi Kısırlaştırma

Policlal

Bir veteriner ile görüştüm. Anestezi, ameliyat ve ameliyat sonrası antibiyotik dahil 800 tl dedi. Gaz anestezisi olup olmadığını sordum. Erkek olduğu için ameliyatı o kadar uzun sürmüyor gerek yok dedi. Bu konuda görüşünüz nedir? Erkek kedileri nasıl kısırlaştırmak daha güvenli?
Kedim hassas bünyeli. Annesi öldüğü için başka bir anne kedi süt annelik yaptı. Kuru mama yiyemezdi yaş mamayla kuru mamayı karıştıra karıştıra büyüttüm evladımı. Hala dişlerinde şişlik var ama kuru mama yiyebiliyor. Genel bir bilgi olması açısından bunu anlattım. Hassas bünyeli erkek kedi nasıl kısırlaştırılmalı? Yaşayan var mı?

14 CEVAP

indovf

Merhaba. Gaz anestezi hakkında bilgim yok fakat 800 fazla değil mi? 400 e yaptırmıştım ameliyat sonrası antibiyotik dahil. Ayrıca çok endişelenmenize gerek yok bana göre. Benim kedim dayanıklıydı ve ertesi günü oyun oynuyordu aynı hevesle. Hassas olsa bile çok fark olmaz bence. Bi sorun olmasından endişeleniyorsanız o gün bir kaç saat orada kalsın. Gözlemlemiş olurlar. İsteğe bağlı gece bile bırakılabiliyor ücretsiz.

tugbatugba80

Ben 15 gün önce kısırlaştırdım kedimi katı anestezi +antibiyotik +ağrı kesici 250 tl tuttu ve şuan durumu gayet iyi çok şükür

Siyahiinci

Nerede ikamet ediyorsunuz? Eğer İstanbul ise Fatih Hayvan Hastanesini araştırmanızı tavsiye ederim
Ben de kan tahlili dahil 300 tl yaptırdım. Birçok klinik aradım öncesinde tahlillerle beraber 1000 tl fiyat çıkaran bile oldu. Kedim erkek

indovf

1 ay oldu henüz

Buseckr

Bugün kısırlaştırdık 450 TL demişlerdi antibiyotik anestezi dahil.

betul18

kan testiyle beraber olsa normal bence ama kan testi olmadan daha ucuz olmalı o zaman

Siyahiinci

Yaptıralı 6 gün oldu şu an bir problem yaşamadık. Bir gece orada kalıyor zaten. Operasyonlar öğleden sonra 4 ten sonra oluyor. Bütün operasyonlar bitince akşam 8 de haber veriyorlar kediniz hakkında. Sanırım tek eksisi bu olabilir. Onun dışında gaz anestezi kullanıyorlar. Ve aşırı ilgililer diyebilirim.

Kevserhaksever

Yaptıralı 1 sene olacak neredeyse 350tl gibi birseydi. Antibiyotik kullanmadık anestezi normaldi gaz değildi. Gittim bıraktım 2 saat sonra da eve getirdim gayet normaldi. Yarası da 2 3 gun sonra kapanmaya başladı hemen zaten yalamasına engel olmadim. Tosun gibi maşallah 🥰😂

Policlal

Siz nerede yaptırdınız @kevserhaksever

Kevserhaksever

Ben basaksehirde oturuyorum sezen veteriner kliniğinde yaptırdım çok memnunum

Policlal

Siz ne zaman nerde yaptırdınız acaba? Araştırma sürecindeyim

Policlal

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Buradan ya da mesajdan nerede yaptırdığınızı yazar mısınız lütfen

tugbatugba80

Ben osmaniyedeyim ve Osmaniyede bulunan Adavteriner ' e yaptırdım. Gayet profesyonel bir yer tavsiye ederim.

Policlal

Fatih hayvan hastanesinin adını çok duyuyorum. Bir sorun yaşadınız mı? İyiler mi? Benim kedim hassas bünyeli. İstanbul’da anadolu yakasında oturuyorum