Erkek Kedim Kızanda Yavru Kediyi Kokluyor Çiftleşir Mi ?

Geceyildizi

Merhaba kedim erkek 10 aylık kızanda , 7 gün önce 2,5 aylık bir bebek sahiplendik o dişi 2 gündür arkasını kokluyor. Çiftleşme olur mu çok korkuyoruz. Ayrı oda ayrı yatakları var evde hiç yalnız kalmıyorlar ama ne yapmalıyım ? Bilgisi olan

2 CEVAP

Busraturta

Hayır eşleşmezler. Büyük ihtimalle tanımaya çalışıyordur ortamına yeni gelen bebeği. Dişinin kızanına dikkat ederseniz sürprizlerle karşılaşmazsanız.

Geceyildizi

Malesef 3 gün önce yakalım ve gece çifleşmek için ensesinden tutmuş almış altına küçük parisi 🥺🥺🥺derhal kısırlaştırmalıyım🙈🥺🥺