Sokakta Baktığım Kedileri Bulamıyorum Arkadaşlar!!! :((

Milovat

Sokakta besledigim ve kışın da apartmanın siginagina girip orada duran yavrucuklar vardı iki senedir düzenli bakmaya çalışıyorum onlara. Ancak geçen aylarda kar yağmadan önce kedilerin sığınağa geçtiği küçük bölümü yönetici kapattırdı. Kar yağmadan önce hiç sorun yoktu her zaman düzenli olarak gelip mamalarini yiyorlardı kar yağdığı akşam sığınağa girebilsinler diye apartmanın 1. Kat havalandirma penceresini çok bıraktım ve mamalarini koydum ancak sabah baktığımda yoklardi ve mama da yenmemisti. Düzenli olarak siganabilecekleri konumları aradım birkaç tahta ile kardan korunmuş bölgelere mama bıraktım yine yoklardi beş gündür kediler yok ;(( onları nasıl bulabilirim çok üzülüyorum.

8 CEVAP

Cook

Son 2 gündür benim de beslediğim bebekler yok ortada,bu soğukta ne yer ne içerler diye kara kara düşünüyoruz öylece bekliyor mama tabakları.Umarım sığınabilecekleri bir yer bulup girmişlerdir,havalar biraz düzelince dönerler geri,siz elinizden geleni yapmışsınız :(

Milovat

O kadar üzgünüm ki anlatamam. :( Her yere baktım üstelik... Umarım sığınak bulabilmişlerdir, kış şartları onlar için çok kritik ve hayati önem taşıyor umarım bir an önce dönerler hepsi geri döner. Bu canlara karşı yetersiz kalmak çok üzüyor insanı.

ZehraBulutt

Bizde de durum aynı, araba motorlarına giriyorlar genelde. Herkesin çok dikkatli olması gerek arabasını çalıştırırken. Şu soğuklar bir an önce bitse keşke :(

Milovat

Birinci kat havalandırma penceresinden daha önce girdiklerini gördüm. Asansör yapılması için binada ayirilan ancak asansör yapılmayan bu yüzden de havalandırma olarak kullanılan penceler yani hiçbir tehlikeso yok yine de gelmediler :(

AydannD

Merhaba benim sokaktaki minik de bu akşam yoktu nereye gider bu soğukta kara kara düşünüyorum gözüme uyku girmedi :(

Milovat

Gerçekten kara hasret kalsakta bu canlar için çok çetin ve daha da zorlayıcı oluyor... Umarım herkes arabasını çalıştırmadan önce kaputu kaldırmayı akıl ediyordur :(

ferhat05

Aynı şekilde ortalıkta kedi yok. Mama koyuyorum bir tane kedi görürsem görürüm. Geçen hafta 5-6 kedi geliyodu hemen.

ecewozcan

bende de durum ayni kuyrugu kesilmis bir kediye bakiyordum aksamlari mama goturuyordum her aksam siteye geliyordu fakat 1 haftadir hic gelmedi daha cok kucuk 4-5 aylik bir yavruydu bu sogukta dayanabilecegini sanmiyorum havuzun isitmasinin cevresinde isiniyordu umarim zarar gelmemistir