Kedim İple Aşk Yaşıyor

Kedimizi yaklaşık 2 ay önce sokaktan sahiplendik veteriner 2 aylık olduğunu söyledi konuya gelcek olursak kedimizin ipleri çok sevdiğini fark ettik ve ona bir yumruk boyunda ponpon yaptık onla oynarken hırlayıp pipisini çıkardığını gördüm 4 aylık bir kedi neden böyle birşey yapar.

2 CEVAP

Ve ek olarak emiyorda

ezgcn

Benim de 4 aylık bir kedim var ip ve ya hırka gibi şeyleri emiyor annesinden erken ayrılma durumların da bu olabiliyormuş büyüyünce geçeceğini umuyoruz