Kedim Korktu

Kedim kaloriferin üstüne atlamıştı. Atlayınca üstündekileri düşürüp korktu ve yerdeki eşyaları devirerek kaçtı. Ondan beridir o odadan çok korkuyor özellikle yere imiyor yatağın üzerinde duruyor. Yere koymaya çalışınca çiziyor ve korkudan güvenli bir yere kaçıyor. Bana olan davranışı aynı beraber uyuyoruz, sevdiriyor, mırlıyor. Fakat ilk başlarda yemek yemiyor su içmiyor tuvalete gitmiyordu. Ben yanında olunca veya ben yedirince yavaş yavaş yemeye başladı. Ama korkusu hala var. Yürürken bile çok temkinli yürüyor bazen bir yere kitleniyor garip davranışlar sergiliyor. Ne yapabilirim nasıl güvende hissettirim.

2 CEVAP

Simgealpay

Bol bol sev ve zorlama zamanla geçiyor unutmaya başlıyor.

Busraturta

Merhaba sakıncası yoksa korktugu odanın suanki fotosunu atar mısınız ve girdiği odaların fotosunu