Yolculuk

Merkan

Merhaba.. 3 buçuk aylık kedimle 2 buçuk en fazla 3 saatlik yolculuğa çıkacağız tuvaleti yanımızda olmayacak gideceği yere ayrı tuvalet sipariş verdiğim için.. yolculuktan önce kedime mama ve su vermeli miyim? Daha doğrusu yola çıkmadan 2 3 saat önce mama ve su vermeyin diye okuduğum olmuştu ama her halükarda çantama yol için mama ve su da koydum. Gideceğimiz yere yaklaşırken mama su veririm tuvaleti gelene kadar varmış oluruz diye düşünerek.. ama nerden baksan çıkmadan 2 saat kadar mama su vermezsem yolla birlikte 4 saat net aç kalmış olacak hiç tecrübe etmediğim için çok kararsız kaldım.. fikirlerinizi söylerseniz değişiklik yapabilirim

4 CEVAP

Merkan

Yok araba ile gideceğiz.. bugün kuduz aşısını olup yarın çıkacağız yola birgün evde dinlensin diye ozaman öyle yaparım söylediğiniz gibi

psabrk

Vermediğinizde bir problem olmaz çünkü yolda ne mama yiyecektir nede su içecektir stresden dolayı.
Ama siz yinede vermek istiyorsanız yolda vermeyi deneyebilirsiniz.
Evet o yazılanlar doğru 2 saat öncesinde mama vermeyi kesmeniz gerekiyor tuvaletini yolda yapmaması için.
Uçak yolculuğumu ?

psabrk

İyi yolculuklar.
Geçmiş olsun ufaklığada ^_^

Merkan

Teşekkür ederim fikirleriniz içinde 🙏