Acillll Bakın Lütfen

Zehiii

Bugün kedim ilk defa dış kapını önünde miyavlıyor ve asla susmuyor kısır ve daha dün akşama kadar kapı sesini duyunca hemen saklanan bir kedi şimdi niye böyle yapıyor anlamıyorum normalde asla kapıya yaklaşamaz yani o kadar korkar napıcam bilmiyorum yardım edin lütfen

2 CEVAP

suledoruk

Merak ediyor olabilir daha önce korkuyorsa bile şuan gidip keşfetmek istiyordur belki. Ama alıştırmamanızı öneririm bizimki apartmanda gezmeye çok alıştı ve her gün bunun için dış kapı önünde miyavlıyor:(
@arel_cat_lilly görünürde bi sağlık problemi yok niye veterinere götürsün?

Veterinere götür