Yavru Kopegim Saldirganmi?

Aycaugur

Yavru kopegim 2 aylik 1 haftadir bende barinaktan aldim bulldog kirmasi. Normalde uyurken rahatsiz edersem sersem bir sekilde hirlar gecerdi birsey yapmazdi. Fakat dun karma asisi sirasinda sert bir sekilde dislerini cikardi ve gercekten isirmaya yeltendi veterineri. Kadin sert mizacli bir kopek ve hep oyle olur diyor. Ayni gunun aksamida koltukta kucagimda uyurken yerine koymak istedim dedigim gibi hirlamsindan cekinmiyordum birsey yapmiyordu ama bu sefer banada dislerini cikardi battaniye ile yerine koymak zorunda kaldim. Sonra uyandi koltuga cikmak istedi izin vermedim ama anlamamistir heralde. Biraz uzuldum ilerde saldirgan tavirlari olurmu veya bana karsida boyle olurmu hep? Her istedigini yaptirmasi mumkun degil ozmn hic koltuga cikmasina izin vermemem gerekiyor mu:/? Yatagima almiyodum ama koltukta keyifliydi aslinda.

4 CEVAP

Özel kalın veteriner eldiveni ve köpekten korunma kıyafeti alıp korkmadan sevip alıştır

Superisi814

Merhaba,
Youtube üzerinden veterinerlerin videolarini izleyin.Göreceksiniz ki huyu yumuşacik olan kediler orada kaplana dönebiliyor..Benim kedim kizarsa mesela pati atiyor, isiriyor.Köpekler egitilebilen varliklardir.Kendini korumak, güvene almak icin diş cikartabilirler.Siz bunu cinsine bağlayip korkmaktansa , eğitime önem verin. Yavru Sokak köpeklerini bana artistlik yaparken bir görseniz, kendileri korkup beni korkutmaya calişiyor sipalar.😊Saldirgan olmamasi icin eğitmelisiniz.Korkarsaniz üstünlük ona geçer.Youtube da köpek koleji sayfasini dikkatle izleyin, yardimci olacaktir videolar.Profesyonel bir ekip orası.Faydasini göreceksiniz.🐶😊

Aycaugur

Evet aradim tarkan beyi direk, benim egitilmem sart.tesekkurler

mertunal

Bu sitede köpek hakkında bilgisi olan fazla kişi yok yorum yapanlar kedi sahibi ve kediye göre yorum yapiyorlar siz bunları dinlemeyin Tarkan ozvardar ile görüşüyorsaniz onu dinleyin zaten ortada hiç sorun kalmaz