Kedim Kustuuu Acilll

berkeozdede

Arkadaşlar kedim bu şekilde kustu nd kitten kullanıyorum. Hastamı dır kedim? Enerjisine yemesindd dçmesinde soeun yok. Hızlıca yediği inmi kustu anlamadım. ND kitten kullanıyorum

17 CEVAP

suzangler

Lütfen tekrar ederse veterinere götürün. Koyu renkli kusma normal değil, benim kedim kusa kusa mide kanaması geçirdi bizim hatamızı siz yapmayın :/

berkeozdede

Acillll lütfen

Salihaylmz

Kusmuk değil de sanki kaka gibi çünkü çok koyu
Mamayı çiğnemeden yutmuş hep. evde bitki falan yemiş olabilir mi acaba?
Eger kusmuksa veteriner hekimle görüşünüz lütfen çünkü bu renk ilk defa kusmuk görüyorum

berkeozdede

Bencede çiğnemeden yuttu. Çünkü hızlıca mamayı yemişti. Neden çiğnememiş olabailirki. Normelde çiğner mamasını

Cook

En son dışkısını ne zaman yaptı?Çok koyu renkli biraz da dışkıya benziyor bağırsakları tıkanmış olabilir,çok sık kusma yaşadık son zamanlarda fakat hiç böyle koyu renkli görmemiştim,sadece mama değil gibi duruyor.Acilen veterinere götürün

Cook

Dışkısında problem olmaması iyi bir şey,kustuktan sonra tekrar yemek yedi mi peki,yediyse kustu mu tekrar?

elifemekci

Yediği gibi kustuysa rengi gayet normal görünüyor bence. Mama renginde işte. Dışkı olduğunu düşünmüyorum çok hızlı yediğinden kusmuştur ama takipte kalın tabii ki, tekrar olursa hekiminize gösterirsiniz

Gizemmii

Ben veterinere sorduğumda kedilerin zaman zaman kusması doğal ve istenilen bir durum tüy yumağını çıkarması gerekiyor midesini bulandırıyor demişti başka bir sorunu yoksa ateş ishal halsizlik falan çok endişelenmeyin takipte kalın derim ama veterinerinizle de haberleşin yine de

Ayyy inşallah bişey olmaz

berkeozdede

Tüy yumağı a Benziyor ortadaki. Diğerleride mama yemişti hemen öncesi. Normelde kedim çok kusmaz

Salihaylmz

Bazen çok aç olunca veya acele edince öyle oluyor çiğnemeden yutuyorlar ben o durumu çok yaşadım ilk zamanlar ama sonra düzeldi

Gizemindostu

Mamaları çiğnemeden yutmuş ayrıca bu kadar koyu renkli kusma normal değil, acilen veterinere gidin

berkeozdede

Dışkısında problem yok. Gayet güzel şekilde yapıyor. Kahverengi. Yaparken zorlanma yaşamadı. Bağırma falan takıp ediyorum. Düzenli günde 2 kere yapar tuvaletini

berkeozdede

Ewt yaş mama verdim 5 saat sonra. Hayır kusmadı. Enerjik oyun oynuyordu.

berkeozdede

hızlı yemesini nasıl önlemeliyim