Mama Önerısı Olan Var Mı?

HacerOzkafa

Daha önce den PurinaOne kullanıyordum. Şuan Advance kullanıyorum. Ama Advance marka mamayı değiştirmeyi düşünüyorum. İçeriğini beğenmedim. Sizce başka hangi markaları denemeliyim. Kedim hassas bi kedi her mamayı yemiyor. Ve hassas bi mideye sahip. Onu göz önünde bulundurarak öneride bulunursanız mutlu olurum.

2 CEVAP

Ekineroglu

Şu an sanırım en çok konuşulan brit care ve nd. Hangi mamayı yer hangi mamayı yemez kestiremiyorum benimkiler mama olsun yeter her şeyi yiyorlar:D acana çok proteine sahip midesi için sorun olur mu acaba bilemedim ama kalite olarak

Golosi brit care nd acana derim ben

Anonymus179224

Birçok kişinin kafasında Acana’daki protein oranı hakkında soru işaretleri var ama aslında N&D, Acana’ya göre daha yüksek protein oranına sahip :)