Kedim Mamasini Yere Dokuyor

ecewozcan

Kedim mamasini fotograftaki gibi her tarafa saciyor agziyla mamayi mama kabindan disari tasiyor fakat asla tasidiklarini yemiyor mama kabindan yemeye devam ediyor altina havlu koyuyorum bu sefer de havlunun disina da atiyor huy edindi bunu daha once hicbir baktigim kedide bunu yasamadim nasil engellerim bu hareketini

3 CEVAP

ecewozcan

5 aylik oldu mamasini da rahatca yiyor eskiden daha rahat yemek icin yapiyordu ama artik oyle bir sey yok bu huyunu nasil biraktiracagim

Anonymus179224

British Shorthair cinsi kediler, kısa burun yapısına sahiptir. Bu nedenle eğer kullandığınız kap çok derinse sıkıntı oluşturuyor olabilir, daha az derinliğe sahip bir kap kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca kabın altına yükselti de koymalısınız; bu hem kedinize daha iyi bir duruş sağlar, onu daha rahat hissettirir, sindirimi kolaylaştırır hem de etrafa dökülme probleminin önüne geçer.

ecewozcan

denedim her seyi bu kabi disinda hicbir kaptan yemiyor zaten yukseltsem de bir ise yaramiyor huy edindi