Kedimin Ayağı Ve Patisi Arada Bir Şişiyor Kumdan Olduğunu Düşünüyorum Sizce Neden Oluyor Acaba

hikmet987

????????????????????????????????????????????????????

2 CEVAP

tuuceakboga

Kumdan oldugunu dusunuyorsanız hanımefendı kumunu degıstırerek deneyınız durum devam eden bır surecse veterınere basvurun kımse buradan kedınızın patisindeki sorunu anlayamaz hayvanlarınıza deger verıyorsanız buraya yazmadan önce insan hekimine sorar yahu anlamıyorum sizleri.

Sselin1

Arada bir sisiyorsa büyük ihtimal alerjidir. Parfümsüz kum deneyin. Ama gida alerji ise mamasini degistrimeniz lazim. Kuzulu bir mamaya gecis yapablrsiniz.