Kedim Üstümü Emiyor

bchsatlntc

Kedim sahiplendiğimden beri üstümü emiyor şuan 9 aylık hâlâ yapıyor gece uyanıp yanıma gelip üstümü emerek uyumaya devam ediyor sebebi ne olabilir?

5 CEVAP

Salihaylmz

Annesinden erken ayrılan yavrular da oluyor genellikle benim kedim şuan 4 aylık mesela o da parmağımı elimi emiyor öyle uyuyor bazen :/

slaaskar

Normal bir durum benim kedim de 5 aylık annesinden erken ayrılmak zorunda kaldı sizi annesi yerine koyduysa emmesi normal büyüdükçe azalacağını düşünüyorum

indovf

Sadece bizi değil tüylü battaniye gibi eşyaları da emebiliyorlar. Annelerini emmeyi hatırlattığı için bu onları rahatlatıyor. Stresliyken, korkunca veya uyuyacakken rahatlamak için yapıyorlar diye biliyorum. Sevip yakın gördüğü, annesi yerine koyduğu kişilere yaparlar. Sevinebilirsiniz yani

1,5 yaşını geçen kedim hala battaniye emiyor. Annesinden erken ayrılıp ayrılmadığını bilmiyorum biz bulduğumuzda 3,5 aylık kadardı. Diğeri 2 günlüktü bulduğumuzda annesi yoktu o da şuan 6 aylık o da hem üstümü hem battaniye emiyor. Size güveniyor annesi gibi görüyor ondan yapıyodur :)

gayelise

Bizimki 2 yaşında hala emmeye devam ediyor hep böyle devam eder alışmış artık