Kafam Karıştı

Sedakkk

Birkaç gün önce mama konusu açmıştım tekrardan kafam karışmaya başladı buradaki çoğu soruları okudum aşırı kararsız kaldım. Felicia mama kullanıyoruz şuan ama pek memnun kalmadık bir kaç gündür o yüzden proplana geri dönüş ya da matisse mama arasında kaldık burada bazı kişiler böbrek sorunları olan kedilerin %80 nin uzun süreli proplan kullanımı olduğunu söylemiş matisse mama içinde içinde çok tuz var böbreklere zararlı falan demişler hatta nd mama içinde aynı şeyi söylemişler burada yazılanları okudukça aşırı kafam karıştı 3 kedime ne mama vericeğimi hiç bilemiyorum tekrardan yardımcı olursanız aşırı sevinirim sizin görüşleriniz neler hangi mamayı kullanıyorsunuz kedilerinize nasıl geliyor ?

4 CEVAP

Brit care hypolargenic mamalarına bakabilirsiniz isterseniz :)

Sedakkk

berkeozdede

Feliciadan neden memnun kalmadiniz

Sedakkk

@berkeozdede kedimlerim pek iştahlı yemedi ve bir tanesi kabız oldu ve gaz sorunu oluştu