Kedım Süreklı Hapşırıyor...

Oqrenerde06

Arkadaşlar 2 haftadır kedim süreklı hapşırıyor 1 hafta önce gittik veterıner tonsillit demişti sesi de gitmişti şimdi sesi düzeldi ama özellikle geceleri süreklı hapşırıyor gözlerinden yaşlar geliyor nedeni sizce nedir. VİTAMİN DE KULLANIYORUM VETERINERE SORUYORUM SİZ ABARTIYORSUNUZ DIYOR SIZCE FARKLI VETERINERE MI GOTURSEM CİDDİ BİR DURUM VARMIDIR

17 CEVAP

Oqrenerde06

@pashaoglum size de çok geçmiş olsun inşallah tüm yavrularımız şifayı bulur hastalanmaz dilleri yok ki söylesinler... Ben de nd den şüphe ettim bir de 2. Kedimi aldım ondan mı oldu diyeceğim ama onun da aşıları tam daha 2.5 aylık yavru... Ben de mamadan dolayı Allerji olabilceği ihtimalini göz önünde bulunduruyorum çünkü felicia ve nd karışık kullanırken böyle bir sorun yoktu ya da nd e tamamen başladığımız zamana denk geldi hastalığı

hikmet987

benim kediminde toza alerjisi var ard arda 5 kere hapşırıyor geçiyor önemli değil