Kediden Bandajı Nasıl Çıkarabilirim

Cook

Kedimden kan aldıktan sonra bandaj takmışlar.Veteriner çıtçıtlı zaten ucunu açarsanız kolay bir şekilde çıkar,evde yapabilirsiniz burda strese sokmayalım tekrar dediler.Bacağına dokunduğumuz an tıslayıp kaçıyor,daha öncesinde hep yarabandı yapıştırıyorlardı ki onu çıkarması daha zordu aslında tüylerine yapıştığı için ama yarabandı çıkarabiliyorduk bir şekilde.Çok sıkı tutamıyoruz midesi ağrıdığı için canı yanıyor.Islatsak açılır mı acaba

3 CEVAP

duyguerdgn

Kediniz uyuduğu zaman çıkartmayı deneyiniz belki işe yarar

ZehraBulutt

Birisi mama yedirsin o sırada siz çıkarın, kalçaya kadar sarılı bandajı kendim sökmüştüm veterinerde durmadığı için, bu 10 sn'lik iş. Koltuk altı gibi saklanabileceği yer olmayan bir odada yaparsanız işiniz kolaylaşır.

Cook

Çok teşekkür ederim ikinize de kendisi çıkardı attı dün