Sokak Kedisi Dikişi Var Fotoya Bakarmisnz

İki gün önce sokakta buldum havada çok soğuktu eve getirdim ama arka tarafında bir tane dikiş var erkekte komple testis alınmış olabilir mi dişi kediyse orda neden dikiş olur evde kendi kedimde var hastalık falan bulaştırırsa diye yeni gelen kediyi başka odaya koydum

14 CEVAP

dissiz

belediye bazı kedileri kısırlaştırıp sokağa bırakıyor tekrar diye biliyorum

Seymaaacaan

Bence yeni kısırlaştırılmış erkek kedi. Belki sokak hayvanlarını kısırlaştırıp geri bırakan bir kişi o kediyi öyle yapmış olabilir :)

Seymaaacaan

Zaten kısırlaştırmada o topları aldıkları için şiş olmaması normal

baranertaga

Kulağında minik kesik gibi bir şey varsa belediye kısırlaştırıp bırakmış demektir. Yuva bulmanıza sevindim bu arada.

Acaba ev kendisiydi de dışarı mı bıraktılar mahalleyi dolaşıp sorduk evden mi kaçtı diye sahiplendirme ilanları da verdik inşallah bı yer bulunur

Banada erkek gibi geldi ama testisleri hiç olmayınca bilemedim

Veterinere de foto attım evet erkek kısırlaştırılmış dedi

Peki kim niye hem kisirlastirip hem sokağa atar ki keşke sahiplendirseydi isteyen olmadı mı acaba çok üzüldüm yaa

Seymaaacaan

Sokağa attıklarını sanmıyorum. Atsaydı kısırlaştırmadan önce atardı masraf olmasın diye. Belediye kısırlaştırmıştır veya evden kaçmıştır

Tüh tüh ya inşallah sahibi bina biina gezer de bulur kedisini

Öyle de yapıyorlarsa iyi bişey ben belediyeler hayvanlarla hiç ilgilenmiyorlar barınağa götürüp ölüme terk ediyorlar diye biliyorum

Neyse artık yarın binanın bahçesine bı kutu koyarım görevliye de mama veririm elimizden geleni yaparız ama yinede soğukta dışarıda kalacak üzgünüm

Ohh çok şükür kedi için bı yuva buldum hemde tanıdık çok mutlu oldum kış günü sokakta kalmayacak

Çok teşekkür ederim çok iyi oldu gerçekten