Tek Bir Kedi Mi Yoksa İki Tane Olur Mu?

tulaycan

Şu anda evde erkek 7 aylık bir kedim var bir tanede dün sokakta erkek bir yavru 4 aylık olmalı onuda eve almayı düşünüyoruz sizce anlaşırlar mı kedim kıskanır mı.

9 CEVAP

Duman14

Aşamalı alıştırma süreciyle alıştırırsanız olabilir :)

Havanese_Siri

cinsleri ne

tulaycan

İkiside tekir ikiside erkek

Ahmetemind

Sabrederseniz alıştırırsınız yavru kediyi eve ilk getirdiğinizde ikisininde birbirlerini koklamasına izin verin anlaşırlarsa yavru kediye tuvalet eğitimi filan verin anlaşamazlar ise büyük ihtimal kavga ederler her zaman yavru kedinin sığınabileceği bir yer bulundurun iki kediye de farklı mama kapları kullanın en sonunda birbirlerine alışırlar

ceydatpcu

Benimde 2 kedim var ilk başlarda çok kavga ettiler artık pes ettim canı aciyor gotrcem dedim baktım alisiyrlar şimdi çok mutlular hiç ayrı durmuyorlar ve sizin içinde çok rahat oluyor 2 hafta kadar sabredin

İkiside erkekse bir problem baslangicidr kiskanclik ve kavqalarin baslangic noktasindasiniz uyum saqlaya biliceklerini dusunmuyorum tecrubeden dolayi oyuncak yemek vs. Seylerde kavga kacinilmaz olacaktir baskin gelen diqerini hep arka plana itecektir keddiniz onun bulundugu ortama bi sure sonra giremiyecektir . . .

Nayeli

evdeki kısır mı?değilse ciddi sıkıntı çıkabilir

tulaycan

evde ki kedim haftaya kısırlaşacak sokaktaki yavrumuzu yakalayamıyoruz.

Ece5

Kesinlikle iki kedi her cins yanında bi arkadaş ister bizimde sonradan 2.kedimz oldu ilk kedimiz cok mutsuzmuş onu anladım şimdi mutlu mesut oyun oynuyolar birlikte yatıyolar