Nd Yaş Mama Sahte Mi?

Tommy62

Merhaba bir internet sitesinden kedim için ND prime tavuklu ve narlı yavru kedi yaş mama siparişi verdim bu markayı ilk defa kullanıyorum o yüzden emin olamadım. Konservenin üstünde tahılsız işareti yok ve internette görünen fotoğraflardan daha farklı gibi sahte olabilir mi? Zaten normale göre daha ucuzdu...

1 CEVAP

Anonymus179224

Zaten tahılsız olmuyor bu markanın yaş maması, en azından bizim denediklerimizin hepsi pirinçliydi. Yaş mamanın ambalajını genel olarak bir inceleyin, içinize sinmezse firmanın kendisine sorarsınız lot numarasından falan anlarlar diye düşünüyorum :)