Kedi Alışma Süreci

ezgcn

Merhaba benim 1.5 ay önce sahiplendiğim 4 aylık bir kedim var çoğu zaman normal bizimle oynuyor yanımıza gelip uyuyor ama bazen bizden korkuyormuş gibi yanından geçerken birden kaçıyor hala alışamadı mı yoksa başka bir sebebi olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

4 CEVAP

biz de yaklaşık bir buçuk ay önce shaiplendik bizlede oynugor ama akşamları yanımıza gelmiyor bazen dediğiniz gibi korkuyormuş gibi koşmaya başlıyor belki oyun oynuyodur ama biz de sizin kadar süre oldu sahipleneli bizde de oluyor arada bence normal zamanla daha da alışacaktır

ezgcn

Ben de öyle düşünüyorum çünkü bizden korksa hiç oynamaz yanımıza gelmez ama öyle davranınca da anlam veremiyorum açıkçası

slaaskar

Ben sahiplendiğimde ilk bir ay ne zaman yaklaşsam yanından geçsem tıslıyor ve saklanıyordu şu an beraber 4. ayımıza girdik hiçbir sıkıntı yok biraz daha zaman tanıyın

ezgcn

Araştırdığım zaman ilk 1 hafta tamamen alışır size falan yazıyordu onu okuyunca daha da üzüldüm acaba bir sorun mu var diye