Kedim Kısır Ama Kızgınlık Belirtileri Gösteriyor

Arkadaşlar merhaba 6 aylık dişi bir kedim var. Belediye kısırlaştırıp sokağa salmıştı. Biz sahiplendik. Tam olarak kızgınlık değil ama bağırmalar garip sesler çıkarmalar yerde yuvarlanma gibi belirtiler var. Ama popo kaldırma hareketi falan yok. Dediğim belirtiler çok az şekilde var. İçinde parça unutma durumu falan olabilir mi bu? Kızgınlıktamı değil mi biz bile zor anladık.

1 CEVAP

emreovec

Kediler kısır olsa da böbrek üstü bezi hormon salgılamaya devam eder. Kısırlaşma sonunda bir kedi kızgınlık yaşayabilir. Zaman içerisinde aralarak bitecektir.