N&D İçerik Konusu Ve Brit Care

palebluedot

merhaba, nd nin içerik olayı sonrası görüşlerinizi merak ediyorum çeviri hatası açıklamasına güveniyor musunuz? onun yerine şu sıra çokça brit care yeni çıkanları öneriliyor. ama yeni çıktığı için kullanıcı deneyimi az ve ilk ürün kurutulmuş hindi. kurutulmuş/dehidre olması ne anlama geliyor? fikirlerini ve deneyimlerini paylaşanlara şimdiden teşekkürler.

16 CEVAP

palebluedot

@gizemmii çok teşekkür ederim uzun uzun yazdığınız için:) kedimi yeni sahiplendim şu an sindirim problemi yaşadığı için değiştirme aşaması da sorunlu geçecek muhtemelen o yüzden deneme boyları iyi gelip gelmediğini anlamam için yeterli olmayacak diye düşündüm. ben de şu an royal canin kullanıyorum ama dışkısı hep yumuşak o yüzden yeni mama arıyorum. hangisini kullanıyorsunuz peki siz şu an :)