Kısırlaştırma Sonrası

Buseckr

Erkek kedimi bugün kısırlaştırdık saat 14.30 da uyandı gelip alabilirsiniz dediler anestezi geçene kadar kafasını felan tutamayabilir ayakta dediler ama geldiğinden beri uyuyor arada kalkıp bir kaç adım atıyor geri uyuyor normal mi acaba bilen var mı bu kadar uyuması

7 CEVAP

Evet gayet normal benim eski kedim 7/8 saat uyanık gibi değil gibiydi🤦
Geçmiş olsun.

DoraFiko

Çok normal bizde cumartesi kısırlaştık. 5 6 saat sonra kendine geldi. Yalpalayarak yürümeye çalıştılar başından ayrılmayın. Birde ben kedilerimi taşıma kabında yatırdım. İkiside üzerlerine işedi. Hissetmedikleri için. Dikkat edin sizde genelde kaçırıyorlar

emreovec

İlk gün böyle olur. Sonra kafasında huni varsa onu çıkarmak için çabalar. Huniyi geçerken sağa sola vurur hep evde sürekli tak tuk ses duyarsınız. 3. Gün huni çıkar ve herkes mutlu hayatına devam eder.

Buseckr

Teşekkür ederim cevaplar için çiş bezi var hafif hafif kaçırıyor çişini

Buseckr

Emreovec yakalık yok veteriner hekimimiz takmaya gerek duymadılar bende sürekli yanındayım yalamaya çalışsa bile engel oluyorum ekstra onun stresini yaşamasın dikiş yok zaten

DoraFiko

Bizdede dikiş yok. Ama keşke yakalık takılsaydı dedim. Büyük kedim yarasına pek dokunmadı onunki kapanıp kurumuş. Küçük kedimi engellemeye çalışsamda yatak altına girip falan yaladı biraz. Yarası ıslak kalmış biraz zımba dikiş atıldı garantü olsun diye. Cuma gün aldıracağız inşallah.

Sizde çok dikkat edin umarım çok yalamaz. Kaşındığı için yalıyorlar malesef

Buseckr

Şuan anestezi etkisinde o yüzden engel olabiliyorum öyle kaçıp yayabilicegi yer yok odada onunla duruyorum eğer baktım çok yalıyor mecbur alıp takarız artık teşekkür ederim cevaplar için