Acil Lütfen Bakın

Minikbihter

İki gün önce karda kalmış yavru bir kedi buldum durumu çok ağırdı gözleri gitmişti yemek yemiyordu vs. Eve aldım ısıttım bende kaldi sonrasında evimde kedi olduğu için otoparka indirmek zorunda kaldım kutunun içine örtü sıcak su torbası koydum her iki saatte bir değiştiriyoruz. Veteriner kedi gribi olmuş sahiplenmeyecekseniz yapabilecek bir şeyimiz yok barınağa gönderin dedi ama barınakların durumu ortada eve de alamıyorum. kedim inanılmaz hassas en küçük şeye hastalanıyor. otopark yeterince sıcak ama iyileşmesi için yeterli değil gibi şırıngayla yemek ve su içiruyoruz bunun dışında başka ne yapmalıyım veterinere ilaç sordum hiçbir şey demedi bir kaç vitamin iğnesi yaptı. lütfen yardım edin

10 CEVAP

golsahyildirim

başka bir veterinere götürebilirseniz daha iyi olur, antibiyotik tedavisi alırsa büyük ölçüde toparlayabilir yavrucak❤️

mihriii

başka veterinere mi götürseniz kedi gribi tedavi edilebilen bi şey diye biliyorum bağışıklığının yükseltilmesi gerek bi de antibiyotik vuruyolardı galiba ama asla emin değilim

mihriii

durumunuz iyiyse viyo recuperation veya reinforcesa bakabilirsiniz

mihriii

bağışıklığını yükseltmek için yani

O nasıl bir veterinermis ya ne demek sadece sahipli olan hayvanlara mı ilgi gösterilecekmis o kadar goturmussunuz adam gibi tedavi uygulasaymis

golsahyildirim

benzer durumda yavru bir kedi bulmuştum, ağzı iltihaplıydı mama yiyemiyordu, gripti ve sürekli öksürüyordu. veteriner tavsiyesiyle antibiyotik kullandık, toparladık çok şükür 🙏🏻 hâlâ sıcak su torbası hazırlıyoruz onun için, yaza kadar kapalı balkonda bakacağız ❤️

Siz elinizden geleni yapıyorsunuz çok üşümüş ve acikmistir sayenizde toparlanır inşallah

Merkan

Benim veterinerim kedime 3 gün antibiyotik iğne yapmıştı ve vitamin kullanabilirsiniz demişti.. antibiyotikler iyileştirdi çok şükür sizde başka bir veterinere gidebilirsiniz .. cok geçmiş olsun

Ne paragöz bir veterinermiş. Keşke sadece merhamet duygusuna sahip olan insanlar veteriner olabilse.

itsmecamila

benim de 2 kedim gribe yakalanmıştı. uzun süre veterinere gittik, geldik. antibiyotik ve vitamin tedavisi uygulandı ama iyileşmemişlerdi. bir veteriner tavsiyesi ile antibiyotik olan azitro şurup kullanmaya başladık. kedimin biri 2 aylık diğeri 6 aylıktı. azitro şurubu sabah akşam olmak üzere 5 gün kullandık. 5 günün sonunda ikisi de çok iyi oldu. umarım yavrucak en kısa sürede gribi atlatır. çok çok geçmiş olsun❤️