Al/Alma

sshiva

Arkadaşlar az önce aklıma gelen fikri sizinle paylaşmak istiyorum.
Memnun olduğumuz "Al" dediğimiz ürünleri ve
Memnun kalmadığımız " Alma" dediğimiz ürünleri birbirimizle paylaşalım.
Herkes faydalanmış olur
:)

12 CEVAP

Seymaaacaan

Kesinlikle bentonit kum kullanıyorsanız büyük delikli kürek almayın!

Seymaaacaan

Mystic mama almayın :(

Superisi814

WHISKAS ALMA !!!

Furacin Merhem Al !

Zyrtec şurup al !
(Acil durumlar icin bulundur , zyrtec şurup mesela arı sokmasinda alerjik reaksiyon icin )

En cok da :Hepsinin sana sunduğu sevgiyi AL ! 🐱🐶😊

Siyahiinci

Bentonik kum kullanıyorsan Reflex Aktif Kabonlu Yeşil Kutuluyu Al

Ucuz Alayım diye Mama Kabı olarak Plastik mama kabı alma
Su kabıyla birleşik mama kabı alma

Irms

Pelet kum al👍🏻

mihriii

gimcat kitten paste al,vancat kokusuz kum alma diyorum ben

sshiva

ProNature kedi maması almayın. Kakası çok kötü kokuyor evi sarıyor o koku.

Sudekilic

Magicsand kum alma ://

sforselin

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/eastland-titreyen-pelus-hamster-7cm.html
Almayın!! Benim deli kızım bile 5 saniye falan oynadıysa bununla kediniz %90 yüzüne bile bakmaz.

tugbatugba80

**Clearcat ** Kedi kumu... ASLA AMA ASLa almayın sokaktan çamur alıp koysanız daha iyi.

**pro choice ** kitten kuzulu.. KEDIM BAYILARAK YEDI tavsiye ederim uygun fiyatli bir mama içeriği de orta.

proline kedi kumu tavsiye ederim hem ucuz hemde kokuyu hapsetme %95 topaklanmasi da gayet iyi

Orangemars

Royal canin kitten al✔️, whiskas alma❌
Yarı açılır kapalı tuvalet al✔️,

sshiva

Arkadaşlar bu cevaplarınızı @bulutbycat hesabında paylaşacağım. Ordan bakabilirsiniz.