Orta Halli Kedi Maması Önerisi

Ceyda22

Orta fiyatlı içeriği fiyatı düşük mamalardan daha iyi dediğiniz bir mama adı var mı? Öğrenci olduğum için fiyatı çok yüksek mamaları almaya durumum yok orta halli iyi bir mama varsa söyleyebilir misiniz? Felicia yı önerir misiniz?

6 CEVAP

Seymaaacaan

Evet felicia alabilirsiniz. Ayrıca golosi feliciadan güzel bence golosiyede bakın derim :)

Sudekilic

Ben de orta halli bir mama arayışındaydım.Arkadaşlar prochoice ve felicia önerdiler.
Ben Prochoice’a daha sıcak bakıyorum daha denemedim ama yorumlara göre yani

tugbatugba80

Biz Feliciayi kullandık 1.5 ay kadar
Kedim tadını sevdi fakat taneleri mercimek tanesi kadar ve kedim çiğnemeden yuttuğu için bir müddet sonra sıkıldı.

Şuan Pro choice kitten kuzulu kullanıyoruz tane boyutu gayet iyi kedim BAYILARAK yedi içerik Feliciayla aynı zaten Tavsiye ederim

Mytsic de numune olarak kullandık kedim sevdi fakat çok şüpheli bir içeriğe sahip felicia dan bile iyi içerikli mama neden bu kadar ucuz diye size kalmış ama ben pro choice kitten kuzuluyu öneririm ❤

Zeynepulku

Felicia :)

Swberyy

Mystic bana kalırsa feliciadan daha iyi içeriğinde protein olarak değil taze ve kurutulmuş olarak et içeriyor. Yerli diye güvenilmiyor fakat felicia da yerli :)

Sedakkk

Felicia kullanıcaksanız mutlaka ek besinde verin yanında yoğurt haşlanmış tavuk eti gibi bende şuanlık felicia kullanıyorum fakat kedilerim pek iştahlı yemedi ve bir tanesinde kabızlık gaz sorunu oluştu şimdi matisse mamaya geçiceğiz sizin kedinizde umarım bu sorunlar olmaz :)